Ploty, brány a gabiony

Stavba plotu a brány patří mezi základní práce, které se provádějí hned po výstavbě nového domu nebo při rekonstrukci starého plotu.

Jak vybrat plot?

Při výběru druhu oplocení je třeba zvážit více kritérií. Mnoho moderních rodinných domů se v současnosti uchyluje ke stavbám s pevnými základy.

Tento přístup je ovšem v případě velké zahrady či jiných velkých prostorů hodně nákladný. Právě to bývá důvodem pořízení síťových a jiných plotů. Jedná se tedy o levnější variantu. Výhoda těchto plotů spočívá také v jednoduchosti stavby, tj. ve velmi rychlé a snadné montáži.


Plot z plotových panelů a podhrabových desek

Plot s pevnými základy a posuvnou bránou

Plot na hřbitově v Nýdku před rekonstrukcí


Plot na hřbitově v Nýdku během rekonstrukce


Výsledná podoba plotu hřbitová v Nýdku


Plot na míru

Potřebujete postavit plot kolem Vašeho pozemku? Nechte si postavit plot na míru od naší firmy. Pozemek zaměříme, vypracujeme návrh podle Vašich přání a vše zrealizujeme.

Provádíme návrh a realizaci mnoha druhů oplocení a bran, které je možné elektrickým pohonem na dálkové ovládání. Montujeme pouze motory renomovaných značek, u kterých je zajištěna jejich skvělá funkčnost, odolnost proti klimatickým vlivům, kvalita materiálu a vysoká úroveň technického zpracování.

Brána s elektrickým pohonem na dálkové ovládání

Již několik let se rovněž specializujeme na výstavbu plotu, optických zábran či venkovního posezení formou gabionu. Jedná se o kovovou konstrukci vyplněnou kamenem dle výběru zákazníka. Kámen lze vybírat z velkého množství struktur, barev i velikostí. S mnoha typy kamenů máme vlastní zkušenosti, rádi Vám tak poradíme a pomůžeme s výběrem.

Po dohodě se zákazníkem je možné vyhotovit i grafickou vizualizaci oplocení.